Grupy
Grupa I
Grupa I
An. cer. Jakub Winsławski
An. cer. Jakub Winsławski

Jestem ministrantem od 9 lat. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest matematyka i WOS. Interesuję się samochodami i wszelaką motoryzacją. Lubię: grać na pianinie i gitarze, grać w CS: GO oraz GTA 5. 

 

 

 

Jan Ignacek
Jan Ignacek

Cześć, jestem Janek. Mam 15 lat i chodzę do I klasy LO do sióstr Urszulanek. Jestem OK. Lubię odpoczywać i jeść placki z nutellą. Czytam książki przygodowe i komiksy. Lubię też spotykać się z kolegami i grać w gry strategiczne. Interesuję się piłką nożną (moim ulubionym klubem jest BVB). Służę już prawie 6 lat i lubię to. Najbardziej lubię różne turnieje na zbiórkach i rekolekcje. Zachęcam wszystkich do dołączenia do nas!

 

 

 

Dawid Wodniok
Dawid Wodniok

Jestem uczniem klasy VIII Szkoły Podstawowej nr 21 w Niedobczycach. Mam 14 lat, jestem zawodnikiem klubu sportowego "Rymer Rybnik". Gram na pozycji lewego pomocnika. Lubię też grać w gry komputerowe. Mój ulubiony klub to Real Madryt a piłkarz C.Ronaldo. W byciu ministrantem podoba mi się to, że jestem blisko Boga, mogę służyć przy ołtarzu. Podobają mi sie też wycieczki i turnieje sportowe.

 

Mateusz Wodniok
Mateusz Wodniok

 

 

 

 

Grzegorz Łotecki
Grzegorz Łotecki

Siema, nazywam się Grzegorz Łotecki. Mam 12 lat. Gram w piłkę nożną w klubie Rymer Rybnik. Moimi ulubionymi klubami są: REAL MADRYT i GÓRNIK ZABRZE.

 

 

 

Mikołaj Bodziony
Mikołaj Bodziony

Mam na imię Mikołaj, mam 9 lat. Interesuję się pływaniem. W kościele lubię chodzić z kielichem.

 

 

Szymon Bodziony
Szymon Bodziony

Mam 7 lat. Bardzo cieszę się, że jestem ministrantem. Lubię grać w piłkę nożną i jeździć na rowerze.

 

 

 

Mateusz Piecowski
Mateusz Piecowski

Szczęść Boże nazywam się Mateusz jestem uczniem klasy VI .

Teraz mogę już napisać że już jestem prawdziwym ministrantem po roku próby. Ten mijający rok był wielką próbą ale i również wielką przygodą z Panem Bogiem. Uwielbiam służbę przy ołtarzu oraz zawsze ciekawe sobotnie zbiórki z naszymi animatorami. Pozdrawiam wszystkich.

 

 

 

Patryk Zglejszewski
Patryk Zglejszewski

Cześć nazywam się Patryk. Chodzę do V klasy. Bardzo lubię czytać komiksy i grać w gry na konsoli. Moimi ulubionymi zajęciami jest robotyka. 

 

 

 

Antoni Draczka
Antoni Draczka

Jestem Antek. Lubię LEGO i auta. Rzadko jestem ponury, często wesoły. Lubię pomagać mamie w domu. W byciu ministrantem podobają mi się: kolory sutanek, zapinanie komży i służenie przy ołtarzu.

 

 

 

Bartosz Brachmański
Bartosz Brachmański

Nazywam się Bartek. Interesuję się piłką nożną, lubię kluby FC Barcelona i Real Madryt. Gram w KS Rymer na prawej obronie. Moje ulubione filmy to ,,Hobbit'' i ,,Władca Pierścieni''.

 

 

 

Jakub Lupa
Jakub Lupa

Jestem Jakub, mam 11 lat. Chodzę do 5 klasy. Mam dwóch braci Maksa i Dominika. Do bycia ministrantem namówił mnie ks. Paweł podczas kolędy. Interesuję się sportem, chodzę do szkółki piłkarskiej Rymer Niedobczyce. Gram na prawym ataku. Lubię też wyścigi samochodowe, pływanie i grę w warcaby. Lubię być blisko ołtarza podczas Eucharystii i innych nabożeństw. Poznaję nowych kolegów. W czasie zbiórek w soboty ciekawie spędzamy czas.

Mateusz Szczyrba
Mateusz Szczyrba
Oliwier Uliarczyk
Tomasz Paździorek
Tomasz Paździorek

Siemka, nazywam się Tomek, mam 10 lat i chodzę do 4 a. Lubię grać w piłkę nożną, jeżdzić na rowerze oraz grać w gry komputerowe. Lubię układać klocki LEGO.

 

 

Jakub Popek
Jakub Popek

 

 

 

Łukasz Piecowski
Grupa II
Grupa II
An. cer. Szymon Durczok
An. cer. Szymon Durczok

Cześć, nazywam się Szymon. Urodziłem się w 2000 roku. Jestem animatorem i grupowym. Uwielbiam piłkę nożną jeździć na rowerze, grać w FIFE na konsoli. Interesują mnie też inne dyscypliny sportowe takie jak np.: skoki narciarskie, piłka ręczna czy badminton. Kibicuje najlepszemu klubowi wszechczasów... Realowi Madryt, a w lidze polskiej Górnikowi Zabrze. W ministranctwie podobają mi się spotkania w grupach, które mogę prowadzić oraz wile innych rzeczy.

Marek Skowron
Marek Skowron

Siema! Jestem Marek i jestem ministrantem. Moje zainteresowania: piłka nożna, komputer, psp, rower. Podczas Mszy bardzo lubię dzwonić dzwonkami. Kibicuję FC Barcelonie i jestem spoko.

Paweł Mitko
Paweł Mitko

Jestem dobrym kolegą. Lubię grać na komputerze i latać quatrocopterem. Moim hobby jest piłka nożna, kibicuję Realowi Madryt.

 

 

Dawid Larysz
Dawid Larysz

Cześć, nazywam się Dawid. Mam 13 lat i interesuję się piłką nożną. Lubię grać w FIFĘ na XboX One. Lubię wycieczki ministranckie. Najbardziej podobała mi się wycieczka na stadion Górnika Zabrze. Bycie ministrantem jest ciekawe, jestem nim już od 2014.

 

 

Dominik Machoczek
Dominik Machoczek

Jestem Dominik, mam 13 lat. Interesuję się piłką nożną. Moimi ulubionymi klubami są Real Madryt i Górnik Zabrze. W przyszłości chcę być komentatorem sportowym. Służę przy ołtarzu dwa lata, lubię służyć Panu Bogu.

 

 

 

Bartosz Machoczek
Bartosz Machoczek

Cześć, jestem Bartek. Mam 14 lat. Służę już 2 lata i chodzę do klasy 8 B. Interesuję się grami komputerowymi. Lubię grać na XboXie One w FIFĘ 18. Interesuję się sportem. Moim ulubionym klubem jest Bayern Monachium. Z zawodników najbardziej lubię Roberta Lewandowskiego. Cieszę się, że mogę służyć przy ołtarzu w Niedobczycach i być blisko Pana Boga.

 

 

Karol Spisak
Karol Spisak

Jestem Karol, mam 11 lat. Lubię piłkę nożną i koszykówkę. Bardzo lubię kolegów ministrantów i księdza Pawła, bo jest miły. Lubię służyć.

 

 

 

Franciszek Spisak
Franciszek Spisak

Jestem Franek, lubię układać klocki LEGO, mam 8 lat. Chodzę do 3 klasy, lubię grać w piłkę. W ministranctwie podoba mi się dzwonienie i wycieczki.

 

 

Filip Sówka
Filip Sówka

 

Nazywam się Filip i mam 7 lat... Do grona ministrantów należę od marca 2018 roku... Trenuje Nowoczesne Sztuki Walki. Moim ulubionym zajęciem jest budowanie z klocków LEGO.

 

 

 

Mateusz Milek
Mateusz Milek

Jestem Mateusz mam 8 lat. Służę w Kościele już od roku. Jestem miły i koleżeński. W wolnej chwili bawię się z kolegami, gram w Fortnite, Robocraft oraz Roblox. Lubię jeździć z ministrantami na wycieczki ponieważ wtedy wzajemnie się poznajemy. Służba w Kościele nauczyła mnie dyscypliny i zbliża mnie z Panem Bogiem.

 

 

 

Jakub Gigla
Jakub Gigla

Hej :-)  Nazywam się Jakub Gigla, wołają na mnie Kuba. Lubię piłkę nożną, żużel, Lego, szachy, Fife. Trenuję w Rymerze i Polonii Rybnik Judo. Bardzo cieszę się, że jestem ministrantem, że mam tu tylu fajnych kolegów i lubię służyć na Mszach.

 

 

Mateusz Koźlik
Mateusz Koźlik

Cześć! Nazywam się Mateusz. Mam 12 lat i chodzę do VI klasy. Służę już dwa lata. Lubię grać w piłkę nożną i jeździć na rowerze.

 

 

Ignacy Juzek
Ignacy Juzek

Szczęść Boże jestem Ignaś. Mam 7 lat i chodzę do drugiej klasy. Lubię czytać i grać na konsoli. Na służbie staram się skupić chociaż czasami różnie mi to wychodzi.

 

 

 

Kornel Berger
Kornel Berger
Igor Węgierski
Igor Węgierski

Nazywam się Igor i mam 12 lat. Chodzę do szóstej klasy. Lubię wycieczki, grać w piłkę oraz na komputerze. 

 

 

 

 

Łukasz  Zimoń
Łukasz Zimoń

Witam. Jestem Łukasz. Uczęszczam do 8 klasy szkoły podstawowej nr 21. Moje hobby to słuchanie muzyki oraz granie w piłkę nożną. Służę ponieważ uważam, że połączenie, służby u boku Boga i granie w piłkę nożną lub wyjazdy na różne wycieczki jest spoko.

Paweł Mrowiec
Paweł Mrowiec

Nazywam się Paweł i chodzę do 5 klasy. Lubię uprawiać różne sporty, grać w gry komputerowe i oglądać filmy. Mam 10 lat

 

 

 

 

Grupa III
Grupa III
An. Jan Wycisk
An. Jan Wycisk

Siemka, mam 16 lat i jestem wysoki. Lubię piłkę i żużel. Moje ulubione kluby to: Real Madryt, Arsenal, Górnik Zabrze. Jestem animatorem.

 

 

 

An. kan. Dominik Łucki
An. kan. Dominik Łucki

Nazywam się Dominik Łucki, mam 17 lat. Uczęszczam do Zespołu Szkół Budowlanych w Rybniku w zawodzie Technik Geodeta. Ministrantem jestem od 9 roku życia. Zawodowo uprawiam kolarstwo górskie w klubie "Pressing Bike - System Ice - Went Team". Jestem również kandydatem na animatora.

 

 

Kamil Ochojski
Kamil Ochojski

Jestem miły, koleżeński, uczę się średnio. Gram w klubie sportowym Rymer Rybnik, mam dużo kolegów i koleżanek. Podoba mi się, że jestem bliżej Boga jako ministrant i że gramy w różne turnieje. Są też fajne zabawy.

 

 

 

Karol Wycisk
Karol Wycisk

Cześć, jestem Karol Wycisk. Codzę do VI klasy i mam 12 lat. Lubię gry, głównie: "Overwath Minecraft", "Rocket League", "Skid Storm". Lubię służyć na Mszach fatimskich. Lubię też Msze ranne.

 

 

 

Michał Widera
Michał Widera

Cześć, jestem Michał. Mam 11 lat i jestem w 5 klasie. Lubię grać na konsoli i układać klocki LEGO. W ministranctwie najbardziej lubię zbiórki.

 

 

 

Mateusz Swierczyna
Mateusz Swierczyna

Potrafię godzinami konstruować pojazdy z klocków LEGO albo budowle w Minecrafcie. Ostatnio zmieniłem się w pochłaniacza książek. Mogę służyć pomocą w matematyce, bo jestem w tym dobry. 

 

 

Wojciech Swierczyna
Wojciech Swierczyna

Jestem początkującym wielbicielem piłki nożnej, potrafię zarażać uśmiechem. Nie umiem oprzeć się kluskom z sosem i lodom. 

 

 

 

Maxim Konieczny
Maxim Konieczny

Jestem Maks, chodzę do 4 klasy i mam 9 lat. Lubię układać LEGO i kolorować. Również lubię grać w wszelkie gry planszowe i komputerowe.

 

 

 

Szymon Rogoza
Szymon Rogoza

Cześć nazywam się Szymon. Mam 7 lat, od marca 2018r. służę przy ołtarzu. Najbardziej lubię czytać książki, czasopisma sportowe oraz grać w fifę. Trenuję w klubie Rymer Rybnik. Moim ulubionym piłkarzem jest CR7.

 

 

 

 

Konrad Skaba
Konrad Skaba

Cześć.

Nazywam się Konrad i jestem uczniem VII klasy. Interesuję się motoryzacją - samochodami. W wolnym czasie lubię grać na PS, rysować i układać Lego Technic, a zwłaszcza tworzyć własne konstrukcje. Bardzo lubię służyć Panu Bogu oraz ministranckie wyjazdy.

Paweł Kostka
Paweł Kostka

Jestem uczniem kl. 2. Od niecałego roku jestem ministrantem. Interesuje się piłką nożną. Od 2 lat gram w KS Rymer na pozycji środkowego pomocnika. Chciałbym w przyszłości grać w Realu Madryt i mieszkać w Hiszpani. Bardzo lubię zwierzęta a najbardziej moją kotkę Milkę. 

Igor Kostka
Igor Kostka

Cześć, nazywam się Igor Kostka. Mam 12 lat. Gram w klubie RKP ROW Rybnik i kibicuję Realowi Madryt.

 

 

 

Bartosz Świtoń
Bartosz Świtoń

 

 

 

 

Wiktor Szymura
Wiktor Szymura

Cześć! Nazywam się Wiktor. Mam 10 lat. Lubię grać w piłkę nożną i jeździć na motorze cross. Moim idolem jest Neymar. Kibicuję FC Barcelonie.

Miłosz Pawliczek
Szymon Juzek
Szymon Juzek
Łukasz Zdanio
Grupa IV
Grupa IV
An. Tymoteusz Woźniak
An. Tymoteusz Woźniak

Jestem Tymoteusz, mam 18 lat i chodzę do 3 klasy szkoły średniej. Ministrantem jestem już 10 lat. Gram w klubie Rymer Rybnik jako bramkarz. Interesuję się sportem i informatyką, oraz dobrze gram w siatkówkę. Jestem animatorem.

 

 

Piotr Koczy
Piotr Koczy

Urodziłem się w 2001 r. Lubię Niemcy i fizykę. Interesuję się w szczególności motoryzacją i elektroniką. Ciekawią mnie też przedmioty ścisłe. Kibicuję Bayernowi Monachium. W służbie ministranckiej podoba mi się bliskość Pana Boga i spotykanie miłych ludzi.

 

 

Jakub Pielorz
Jakub Pielorz

Cześć, jestem Kuba, mam 14 lat. Gram w piłkę nożną, mój ulubiony klub to Barcelona. Lubię jeździć na rowerze i grać na komputerze.

 

 

 

Kamil Marszolik
Kamil Marszolik

Mam na imię Kamil. Mam 11 lat i chodzę do 5 klasy. Moją pasją jest piłka nożna. Trenuję w szkółce piłkarskiej. Jestem kibicem FC Barcelony, Borusii Dortmund i Górnika Zabrze. Lubię służbę przy ołtarzu i sobotnie zbiórki. 

 

 

 

Kacper Marek
Kacper Marek

Cześć, jestem Kacper, mam 10 lat. Chodzę do 4 klasy SP 21. Ćwiczę od ponad 2 lat Kung - fu, ministrantem rónież jestem od dwóch lat. Lubię oglądać żużel K.S. ROW Rybnik a moimi ulubionymi zawodnikami są Kacper Woryna i Lars Skupień. 

 

 

Daniel Tarnowicz
Daniel Tarnowicz

Cześć, jestem Daniel, mam 9 lat. Chodzę do klasy 4 C i lubię pływać. Służę już dwa lata.

 

 

 

Szymon Bochenek
Szymon Bochenek

Jestem ministrantem i dżudoką i tym co układa LEGO. Mam 9 lat i chodzę do 4 A. Lubię grać w piłkę.

 

 

 

 

Zbigniew Zimoń
Zbigniew Zimoń

Cześć, nazywam się Zbigniew Zimoń. Ministrantem jestem ponad dwa lata. Interesuję się statystykami piłki nożnej. Kibicuję Realowi Madryt a mój ulubiony piłkarz to Gareth Bale. Przy ołtarzu najbardziej lubię dzwonić na dzwonkach. 

 

 

 

Paweł Majnusz
Paweł Majnusz

Nazywam się Paweł Majnusz, jestem w siódmej klasie. Jestem mądry i czasami grzeczny. Lubię grać w piłkę i golfa. Nasze zbiórki ministranckie są ciekawe.

 

 

 

Miłosz Myśliwiec
Miłosz Myśliwiec

Witam, nazywam się Miłosz Myśliwiec i mam 12 lat. Chodzę do klasy VI a. Lubię grać na komputerze. Zostałem ministrantem, aby zbliżyć się do Boga.

 

 

 

 

Robert Kmiecik-Seixas
Robert Kmiecik-Seixas

Mam 9 lat i chodzę do 4 klasy. Interesuję się piłką nożną. Moim ulubionym piłkarzem jest Robert Lewandowski.

 

 

 

Mateusz Grzybek
Mateusz Grzybek

Hej! Jestem Mateusz Grzybek. Lubię grać w siatkówkę i w piłkę nożną. Mam 10 lat i służę w Niedobczycach od 3 lat.

 

 

 

Karol Giemza

Cześć mam na imię Karol. Chodzę do 4 klasy. Interesuję się modą i muzyką. Lubię jeździć na rowerze i grać w gry na konsoli. W ministranctwie podoba mi się najbardziej bliskość Pana Boga.

Wiktor Niemczyński
Paweł Śliwa
Jakub Czernij
Paweł Mierzyński
Paweł Mierzyński
Grupa V
Grupa V
An. Dawid Herc
An. Dawid Herc

Jestem grupowym i animatorem. Służę od 10 lat, moimi ulubionymi przedmiotami są matematyka i informatyka. Moim szczególnym zainteresowaniem jest programowanie.

An. kan. Ryszard Kałuziński

Nazywam się Rysiek. Ćwiczę szermierkę, w wolnych chwilach spotykam się z przyjaciółmi oraz gram na komputerze. W byciu ministrantem lubię służbę Bogu i bliski kontakt z Nim.

Łukasz Czech

Hej, jestem Łukasz i chodzę do Szkoły Podstawowej. Uczęszczam na kung - fu i gram w nogę. W wolnym czasie lubię układać Lego Batman 3. W ministranctwie podoba mi się, że jestem blisko Pana Boga a także dobra zabawa i konkursy.

Gabriel Sikora
Gabriel Sikora

Cześć, jestem Gabryś. Mam 10 lat i chodzę do klasy 4 c. W wolnym czasie lubię jeździć na hulajnodze i rowerze. Lubię grać w różne gry komputerowe i planszowe. W szkole interesuje mnie język polski i matematyka. W kościele lubię chodzić z ampułkami i kielichem. Bardzo lubię służyć przy ołtarzu. 

Maciej Malinowski
Maciej Malinowski

Cześć, nazywam się Maciej. Mam 12 lat i chodzę do 6 klasy. Interesuję się przyrodą i lubię kanały przyrodnicze.

Mateusz Sosna
Mateusz Sosna

Hej, nazywam się Mateusz, mam 12 lat, chodzę do 5 c. Jestem członkiem klubu FC Ronin. Interesuję się piłką nożną i żużlem. Moim ulubionym klubem jest FC Barcelona a ulubionym zawodnikiem Robert Lewandowski i Manuel Neuer. W służbie najbardziej podoba mi się to, że mogę być blisko Pana Boga.

Maciek Rojek
Maciek Rojek

Nazywam się Maciek Rojek. Mam 8 lat i uwielbiam robić konstrukcje z Lego. Jestem też kolarzem i biorę udział w wyścigach kolarskich. W szkole najlepszą lekcją dla mnie jest informatyka. Lubię oglądać żużel i pomagać mojemu tacie w pracach budowlanych. Ministrantem jestem prawie rok.

 

 

 

Antoni Skowron
Antoni Skowron

Lubię oglądać sporty i bawić się. Najbardziej lubię grać w FIFĘ Realem Madryt. Jeżdżę często na rowerze. Moja siostra ma na imię Agata. W byciu ministrantem podoba mi się dzownienie na dzwonkach.

Błażej Czapkiewicz

Nazywam się Błażej, chodzę do 6 klasy Szkoły Podstawowej. Interesuję się piłką nożną i grami komputerowymi. Ministrantem jestem od 2 lat.

Michał Czapkiewicz
Michał Czapkiewicz

Nazywam się Michał, mam 8 lat i chodzę do 2 klasy Szkoły Podstawowej. Bardzo lubię grać na komputerze i chodzić na basen. Do grona ministrantów należę od roku.

Paweł Juzek
Paweł Juzek

Cześć, jestem Paweł Juzek! Mam 12 lat a ministrantem jestem 5 lat. Lubię grać w piłkę, chodzę do klubu sportowego Rymer Rybnik.

 

 

 

 

Piotr Juzek
Piotr Juzek

Jestem Piotrek, chodzę do IV klasy Szkoły Podstawowej. Lubię jeździć na rowerze, grać w Star Wars. W szkole moim ulubionym przedmiotem jest informatyka. Podczas służby lubię gongować.

 

 

 

Przemysław Główka
Przemysław Główka

Hej! Mam 10 lat, ministrantem jestem od dwóch. Najbardziej lubię grać w piłkę i na gitarze. Lubię też jeździć na rowerze. Uwielbiam chodzić na zbiórki, Msze oraz jeździć na wycieczki z ks. Pawłem. 

Mateusz Rojek
Mateusz Rojek

Nazywam się Mateusz, mam 5 lat i mówią na mnie Mati. Jestem jednym z najmłodszych ministrantów, służę dopiero od niedawna. Bardzo lubię tańczyć i jeździć na rowerze. Razem z moim bratem biorę udział w zawodach kolarskich. 

Nikolas Szatkowski
Jakub Polanecki