Grupy
Grupa I
Grupa I
cer. Jakub Winsławski
cer. Jakub Winsławski

Witam, nazywam się Kuba. Aktualnie uczęszczam do klasy maturalnej w rybnickiej „budowlance”. Zawód, jakiego się uczę to technik informatyk. Aktualnie interesuję się muzyką, tańcem, grafiką komputerową oraz motoryzacją. Tańczę konkretniej od prawie 2 lat, w zespole tanecznym „Deja Vu” z Radlina.

 

 

 

an. kan. Grzegorz Łotecki
an. kan. Grzegorz Łotecki

Cześć! Nazywam się Grześ. Mam 14 lat. Gram w piłkę w klubie KS Rymer Rybnik. Moim ulubionym klubem piłkarskim jest FC Bayern Monachium.

 

 

 

Kamil Ochojski
Kamil Ochojski

Siema, mam na imię Kamil chodzę do Zespół Szkół Technicznych w Rybniku na kierunek Elektromechanik pojazdów samochodowych, w którym udało mi się zdobyć kilka osiągnięć ogólnopolskich.

 

 

 

Jakub Czernij
Jakub Czernij

Witam nazywam sie Kuba. Uczeszczam do klasy 7 sp 22. Interesuję się sportem, przede wszystkim piłką nożną i żużlem. Lubię służyć przy ołtarzu i być blisko Pana Jezusa. Służba uczy mnie dyscypliny.

 

 

Michał Widera
Michał Widera

Cześć, jestem ministrantem od czterech lat. Bardzo lubię służyć przy ołtarzu chodzić na zbiórki. Uczęszczam do siódmej klasie, w wolnym czasie gram na konsoli i układam klocki lego, których mam bardzo dużo. Mam dwóch starszych braci i jestem już wujkiem.

 

 

 

Mateusz Sosna
Mateusz Sosna

Cześć, jestem Mateusz mam 13 lat. Jestem zawodnikiem klubu KS RYMER RYBNIK, gram na pozycji napastnika. Moje zainteresowania to piłka nożna, gry komputerowe i żużel.

 

 

 

 

Gabriel Sikora
Gabriel Sikora

Szcześć Boże. Nazywam sie Gabryś i mam 12 lat. Lubię angielski i matematykę. W wolnym czasie układam puzzle i jeżdze na hulajnodze. W kościele bardzo lubię dzwonić na dzwonkach i chodzić z kielichem.

 

 

 

 

 

Paweł Śliwa
Paweł Śliwa

Mam na imię Paweł, mam 10 lat. Interesuje się żużlem oraz jeżdżę na krosie. Lubię służyć w kościele, od dawna chciałem służyć, moje marzenie się spełniło. Lubię też grać na konsoli i w piłkę.

 

 

 

 

 

 

Marek Cygan
Marek Cygan

Hejo tu Marek .Mam 9 lat. Od roku jestem ministrantem. Niebawem razem ze mną będzie służyć mój młodszy brat Maciej. Uwielbiam pływać,  jeździć na hulajnodze, rowerze i nartach.

 

 

 

Maciej Cygan
Maciej Cygan

Cześć jestem Maciek. Mam 5 lat i dwóch starszych braci Adama i Marka.Uwielbiam z Markiem klocki Lego i wspólną jazdę na hulajkach. Z Adamem czasem gram w Fifę. Od niedawna jestem ministrantem z czego bardzo się cieszę.

 

 

 

Filip Sówka
Filip Sówka

Witam. Jestem Filip i mam 10 lat i chodzę do 4 klasy, przy ołtarzu służę już ponad 3 lata. Wolny czas lubię spędzać ze swoim przyjacielem na skateparku gdzie jeździmy na hulajnogach. Trenuje nowoczesne sztuki walki i jak każdy chłopiec lubię czasem pograć w gry na xboxie.

Filip Wala
Filip Wala

Cześć.Nazywam się Filip. Mam 10 lat i chodzę do IV klasy. Lubię jezdzić konno i pływać. W wolnym czasie gram na konsoli i układam Lego.

 

 

 

 

Mateusz Szczyrba
Mateusz Szczyrba

Cześć jestem Mateusz, mam 11 lat i chodzę do klasy 6b. Ministrantem jestem trzeci rok i bardzo podoba mi sie służenie Panu Bogu. Lubię grać w piłkę nożną oraz grać w gry komputerowe.

 

 

 

 

 

Antoni Wodecki

Hej! Jestem Antek. Mam 8 lat. Od dłuższego czasu gram w piłkę nożną, lubię układać Lego i grać z rodzicami w gry planszowe zwłaszcza w Azul. Bardzo chciałem zostać ministrantem by po I Komunii Świętej być bliżej Pana Jezusa. Mam młodszego brata Franciszka, dla którego chcę być przykładem. Jestem kibicem skoków narciarskich. Lubię szkołę, a najbardziej matematykę.

Wojciech Marcisz
Wojciech Marcisz

Cześć, jestem Wojtek. Bardzo się cieszę, że jestem ministrantem. Lubię dzwonić dzwonkami i odnosić kielich. Mam młodszego brata Piotrusia. Lubię sport. Trenuję pływanie, gdzie nauczyłem się nurkować, jestem też fanem żużla. W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze i grać w gry planszowe. Interesują mnie flagi państw.

 

 

 

 

Grupa II
Grupa II
cer. Szymon Durczok
cer. Szymon Durczok

Mam 20 lat i od ponad 10 służę przy ołtarzu. Od 5 lat jestem animatorem oraz już drugi rok ceremoniarzem. W wolnym czasie interesuje się piłką nożną, jeżdzę na mecze Górnika oraz gram w gry komputerowe, głównie w Fife. Oprócz tego lubię także inne sporty tj. skoki narciarskie lub piłka ręczna. W ministranctwie podoba mi się to, że jestem blisko Pana Boga, mogę prowadzić różne spotkania i pomagać młodszym kolegom.

 

 

 

an. kan. Marek Skowron
an. kan. Marek Skowron

Cześć, nazywam się Marek mam 16 lat. Moje zainteresowania to sport, uczęszczam do szkoły "ZSB" w Rybniku.

 

 

 

Łukasz Czech
Łukasz Czech

Cześć! Nazywam się Łukasz mam 14 lat, chodzę do 8 klasy. Lubię grać w gry komputerowe oraz jeździć na rowerze, jestem bardzo przyjacielski i pomocny. Służę przy ołtarzu już 7 lat i lubię pomagać młodszym ministrantom.

 

 

 

Maciej Malinowski
Maciej Malinowski

Cześć jestem Maciek chodzę do 8 klasy. Jestem ministrantem juz 5 lat.  Bardzo lubię filmy przyrodnicze, lubię jeździć na hulajnodze, grać w gry.

 

 

 

Mateusz Piecowski
Mateusz Piecowski

Cześć. Nazywam się Mateusz i służę przy ołtarzu kilka latek, razem z moim młodszym bratem Łukaszem. Mam 14 lat i interesuję się piłką nożną,  jestem zagorzałym kibicem najlepszego klubu czyli Górnika Zabrze, poza piłką interesuję się grami na konsoli. W byciu ministrantem, a szczególnie w naszej parafii jest super! Często mamy wycieczki na których odwiedzamy stadiony piłkarskie i inne ciekawe miejsca, nasze sobotnie zbiórki też są bardzo interesujące uczą ale też i bawią, szczególnie te na wolnym powietrzu. Jeżeli ktoś się zastanawia czy być lub nie być „Rojbrem” to niech spróbuje tak jak ja i pozostali moi koledzy, a na pewno będzie zadowolony !! Animatorzy też są spoko:)

 

 

 

Łukasz Piecowski
Łukasz Piecowski

Cześć nazywam się Łukasz i służę przy ołtarzu od kilku lat pod okiem mego starszego brata Mateusza. Jestem ponoć bardzo spokojny tata mówi że aż za mocno. Moim zainteresowaniem jest rysowanie któremu poświęcam cały swój wolny czas, ale lubię też zagrać w gry na konsoli. Bardzo kocham zwierzęta i ich mam trochę w domu. W służbie lubię tak jak mój brat spotkania na zbiórkach i nasze wspólne wyjazdy. Jako nieliczny ministrant - nie interesuję się piłką nożną.

 

 

 

Mateusz Milek
Mateusz Milek

Jestem Mateusz, ale wszyscy mówią na mnie Mati .Mam 10 lat i prawie od 4 lat służę przy ołtarzu. Służba  uczy mnie dyscypliny i bardzo zbliża z Panem Bogiem. Bardzo lubię nasze ministranckie wycieczki, zabawy i spotkania na zbiórkach. W wolnym czasie trenuję piłkę nożną w klubie Naprzód Rydułtowy oraz uczę się gry na gitarze. Jestem bardzo koleżeński i chętnie spędzam czas z kolegami na dworze albo grając z nimi na komputerze.

 

 

 

Jakub Polanecki
Jakub Polanecki

Mam 11 lat. Od niespełna dwóch lat pełnię służbę w elitarnej jednostce niedobczyckich ministrantów. Na co dzień uczęszczam do SP21 gdzie specjalizuję się w matematyce i informatyce. Oprócz tego uwielbiam spędzać czas z kolegami - szczególnie w trybie online. Poza tym śmigam na rowerze, mam świetną papugę imieniem Duduś oraz słabość do naleśników z nutellą i bigosu.

 

 

 

Kacper Marek
Kacper Marek

 

Cześć, nazywam się Kacper Marek. Jestem ministrantem od 4 lat i uwielbiam służyć Bogu. Lubię grać w Fortnite i w piłkę nożną. Moją największą pasją jest Kung fu i Kick- boxing.

 

 

 

 

 

Szymon Bochenek
Szymon Bochenek

Nazywam się Szymon. Mam 11 lat. Chodzę do 6 klasy w SP 21. Od prawie 4 lat jestem ministrantem. Bardzo lubię śpiewać psalmy i chodzić z pateną. Trenuję piłkę nożną w KS Rymer, układam klocki Lego Technic oraz podjąłem się nauki gry na skrzypcach.

 

 

 

Paweł Bochenek
Paweł Bochenek

Nazywam się Paweł. Mam 6 lat. Niedawno rozpocząłem pierwszą klasę w SP 21. Od prawie roku jestem ministrantem. Bardzo lubię gongować i chodzić z kielichem. Uczę się pływać i gram z braćmi w piłkę.

 

 

 

Miłosz Bochenek
Miłosz Bochenek

Nazywam się Miłosz. W grudniu skończę 5 lat. Mam brata bliźniaka Rafała, z którym bardzo lubię się bawić. Chodzę do przedszkola do grupy Kotki. Lubię rysować i kolorować.

 

 

 

Rafał Bochenek
Rafał Bochenek

Nazywam się Rafał. W grudniu skończę 5 lat. Jestem najmłodszym z rodzeństwa Bochenków. Mam starszego o minutę brata bliźniaka oraz Pawła i Szymona. Chodzę do przedszkola do grupy Kotki. Bardzo lubię układać puzzle i budować z klocków Lego.

 

 

 

Szymon Charysz
Szymon Charysz

Na imię mam Szymon. Chodze do 4 klasy i mam 10 lat. Lubię jeść i uczę się gotować pomagając mamie. Lubię rysować i oglądać anime. Podczas mszy służe od stycznia 2020 r. lubię to robić czasem mam "lenia", ale motywacja rodziców pomaga.

 

 

Adam Rachwał
Adam Rachwał

Mam na imię Adam, chodzę do 3 klasy. Uwielbiam grać w piłkę nożną. Moim ulubionym klubem jest Chelsea. W wolnym czasie czytam książki oraz gram w gry komputerowe.

 

 

 

Szymon Rogoza
Szymon Rogoza
Grupa III
Grupa III
an. Dominik Łucki

Cześć nazywam się Dominik. Mam 19 lat. Jestem z Popielowa. Uczę się geodezji w ZSB Rybnik. W wolnym czasie zajmuję się kolarstwem oraz pracuję.

 

 

 

 

an. kan. Bartosz Machoczek
an. kan. Bartosz Machoczek

Cześć jestem Bartek mam 16 lat, chodzę do Zespołu Szkół Budowlanych w Rybniku jestem ministrantem od 6 lat. Lubię gry komputerowe, jazdę na rowerze i piłkę nożną. Moim ulubionym klubem jest Bayer Monachium. Bardzo lubię być ministrantem, ponieważ jestem blisko Pana Boga.

 

 

 

an. kan. Dominik Machoczek
an. kan. Dominik Machoczek

Siemka Jestem Dominik mam 15 lat i chodzę do liceum. Interesuję się piłką nożną, koszykówką, MMA i historią. Moim ulubionym klubem sportowym jest Real Madryt. Ministrantem jestem od 4 lat.

 

 

 

Konrad Skaba
Konrad Skaba

Cześć, jestem Konrad. Jestem uczniem 1 LO im. Powstańców Śląskich w Rybniku i interesują mnie przedmioty ścisłe. Lubię gry komputerowe oraz jazdę na rowerze.

 

 

 

 

Jakub Lupa
Jakub Lupa

Cześć, jestem Kuba i uczęszczam do 7 klasy. Ministrantem jestem już od 5 lat. Moje zainteresowania to szczególnie jazda na hulajnodze wyczynowej oraz gra w piłkę czasem lubię też pograć na komputerze. Bardzo lubię czytać.

 

 

 

Maciej Rojek
Maciej Rojek

Jestem Maciek, chodzę do 4 klasy. Bardzo lubię auta, najbardziej Chevroleta Camaro. Jestem perkusistą. W przyszłości chciałbym się ścigać sportowymi autami. Bardzo lubię być ministrantem i służyć przy ołtarzu.

 

 

 

 

Mateusz Rojek
Mateusz Rojek

Nazywam się Mateusz Rojek, mówią na mnie Mati. Mam 7 lat i od dwóch lat jestem ministrantem. Trenuję piłkę nożną w klubie Rymer. Uwielbiam jeść lasagne i jeździć na wycieczki ministranckie.

 

 

 

Antoni Skowron
Antoni Skowron

Nazywam się Antek mam 10 lat. Lubię grać w piłkę nożną i gram w klubie Rymer Rybnik. Lubię też żużel. Jestem ministrantem od 4 lat i bardzo lubię służyć przy ołtarzu.

 

 

 

Mateusz Grzybek
Mateusz Grzybek

Cześć jestem Mateusz i mam 12 lat. Lubię grać w siatkówkę i jeździć na rowerze. Służę przy ołtarzu już 4 lata.

 

 

 

 

Mikołaj Bodziony
Mikołaj Bodziony

Służę już prawie 4 lata. Bycie ministrantem to dla mnie radość, duma i wyzwanie. Już się nie umiem doczekać czarnej sutanki.

 

 

 

Szymon Bodziony
Szymon Bodziony

Mam 2 lata (doświadczenia). Służba przy ołtarzu to dla mnie duże wyzwanie- lubię sobie pospać, zwłaszcza rano. W wolnych chwilach lubię dokuczać swoim braciom.
Moja pasja to gimnastyka sportowa i gra w NFS.

 

 

 

Damian Zimoń
Damian Zimoń

Cześć, jestem Damian! Mam 11 lat i ministrantem jestem półtora roku. Lubię grać w piłkę nożną. Najbardziej w byciu ministrantem lubię zbiórki.

 

 

 

 

Zbigniew Zimoń
Zbigniew Zimoń

Cześć! Jestem Zbyszek i mam 13 lat. Ministrantem jestem już 5 lat. Bardzo lubię jeździć na rowerze. W służbie najbardziej lubie to, że jestem bardzo blisko Boga i mogę spełniać jego wolę.

 

 

 

 

Ignacy Juzek
Ignacy Juzek

Szczęść Boże. Jestem Ignacy, mam 9 lat i chodzę do czwartej klasy. Lubię służyć, jest to moja pasja i robię to już od prawie trzech lat. Poza tym kolekcjonuję SuperZingsy- małe, gumowe zabaweczki- lubię się nimi bawić i wymyślać ich historie. Lubię też układać klocki lego.

 

 

 

 

Michał Grzybek
Grupa IV
Grupa IV
an. Tymoteusz Woźniak
an. Tymoteusz Woźniak

Nazywam się Tymek jestem animatorem już kilka lat a ministrantem ponad 11 więc dość trochę trwa moja przygoda i jeszcze się nie kończy, interesuje się sportami takie jak piłka nożna czy siatkówka ale także e-sportem. W naszej wspólnocie ministranckiej lubię to że czujemy się jak wielka rodzina która na każdym kroku potrafi się wspierać.

 

 

 

 

Jan Ignacek
Jan Ignacek

Cześć, nazywam się Janek, mam 17 lat, jestem ministrantem od 7 lat. Chodzę do 3 klasy liceum u sióstr Urszulanek. Bardzo lubię język angielski i matematykę. W czasie wolnym gdy tylko mogę gram w tenisa. Śpiewam też w chórze parafialnym. Bycie ministrantem to świetna sprawa, i zapraszam do dołączenia do nas!

 

 

 

 

 

Kamil Marszolik
Kamil Marszolik

Cześć nazywam się Kamil chodzę do 7 klasy i gram w wodzisławskiej szkółce piłkarskiej oraz jestem ministrantem 3 rok. Lubię też bardzo grać w gry komputerowe i być blisko Boga przy ołtarzu.

 

 

 

 

Bartosz Brachmański
Bartosz Brachmański

Cześć jestem Bartosz. Chodzę do 7 klasy, lubię jeździć na hulajnodze wyczynowej a zawodowo trenuje piłkę nożną. Bycie ministrantem to świetna sprawa! 

 

 

 

 

Robert Kmiecik - Seixas
Robert Kmiecik - Seixas

Cześć, mam na imię Robert, chodzę do 6 klasy. Lubię grać w piłkę a moim ulubionym klubem jest FC Barcelona. W byciu ministrantem najbardziej podobają mi się spotkania, konkursy i turnieje Fify. Jestem dumny z bycia ministrantem.

 

 

 

 

Paweł Mrowiec
Paweł Mrowiec

Nazywam się Paweł chodzę do siódmej klasy szkoły sp 21, interesuję się sportem, uprawiam piłkę nożną, moje ulubione przedmioty to np. chemia, niemiecki, informatyka.

 

 

 

Patryk Zglejszewski
Patryk Zglejszewski

Hej, jestem Patryk, mam 12 lat i chodzę do 7 klasy. Uwielbiam jeżdzić na rowerze, grać na komputerze i spędzać czas z kolegami. W byciu ministrantem, najbardziej lubię zbiórki, konkursy oraz służbę Panu Bogu.

 

 

 

 

Karol Giemza
Karol Giemza

Cześć, mam na imię Karol chodzę do 6 klasy, ministrantem jestem już prawie 3 lata. W wolnych chwilach lubię jeździć na rowerze i grać w gry na Xbox one. Uwielbiam gotować oraz interesuję się komputerami.

 

 

 

Karol Spisak
Karol Spisak

Jestem Karol, mam 12 lat interesuje się piłką nożną i jazdą na rowerze. W wolnym czasie lubiś zagrać na xboxie. Ministrantem jestem już 4 rok.

 

 

 

Franciszek Spisak
Franciszek Spisak

Jestem Franek, mam 10 lat, jestem ministrantem od 4 lat.Lubię grać w tenisa i w koszykówkę. Mam troje braci, dwójka jest ministrantami.

 

 

 

Hubert Spisak
Hubert Spisak

Jestem Hubert, mam 7 lat i jestem ministrantem od roku, mam trzech braci, lubię oglądać lego ninjago, nexoknite, i Harry'ego Pottera , oraz układać lego i łowić ryby.

 

 

 

Przemysław Główka
Przemysław Główka

 

 

 

 

 

 

Jakub Gigla
Jakub Gigla

 

Nazywam sie Jakub Gigla. Chodzę do 3klasy. Ministrantem jestem już 2 lata. Bardzo lubię żużel, piłkę nożną i minecraft. Należę do drużyny piłkarskiej Rymer.

 

 

 

Miłosz Pawliczek
Miłosz Pawliczek

Cześć, jestem Miłosz. Mam 7 lat i lubię angielski, geografię i matematykę, ze sprotów piłkę nożną i żużel. Chciałem zostać ministrantem by być bliżej Pana Jezusa, podoba mi się bardzo jedność naszej wspólnoty.

 

 

 

Bartłomiej Zdrzałek
Bartłomiej Zdrzałek

Jestem Bartek i mam 7 lat, zacząłem własnie chodzić do szkoły. Lubię jazdę na rowerze i grać w Brawl Stars. Lubię służyć, a na zbiórkach są fajne nagrody.

 

 

 

Łukasz  Gigla
Łukasz Gigla

Nazywam sie Łukasz Gigla. Chodzę do 1 klasy. Bardzo lubię grać w piłkę nożną i w minecraft na ps4. Należę do drużyny piłkarskiej Rymer.

Grupa V
Grupa V
an. Dawid Herc
an. Dawid Herc

Jestem Dawid, mam 21 lat, służę od 12 lat. Studiuję Informatykę w Gliwicach ponieważ interesuję się komputerami, głównie programowaniem.

 

 

 

an. kan. Dawid Larysz
an. kan. Dawid Larysz

Cześć. Nazywam się Dawid, mam 15 lat i uczęszczam do pierwszej klasy w Technikum nr 2 w Rybniku na profilu graficznym. Ministrantem jestem 6 lat. Interesuję się piłką nożną. Moim ulubionym klubem jest Liverpool. W wolnym czasie gram w gry komputerowe i obrabiam zdjęcia.

 

 

 

Karol Wycisk
Karol Wycisk

Siema, jestem Karol, mam 14 lat i chodzę do ósmej klasy. Ministrantem jestem 6 lat. Lubię grać w gry takie jak Formuła 1, Rocket Leauge czy Minecraft.

 

 

 

 

Paweł Juzek

Cześć. Nazywam się Paweł i chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej. Jestem ministrantem od siedmiu lat. Uczęszczam do klubu sportowego Rymer Rybnik. W wolnym czasie lubię grać w FIFĘ.

 

 

 

 

Wiktor Szymura
Wiktor Szymura

Cześć, jestem Wiktor, mam 13 lat, chodzę do 7 klasy. Jestem ministrantem od 6 lat. Lubię grać w piłkę i jeździć na rowerze.

 

 

 

 

Mateusz Koźlik
Mateusz Koźlik

Cześć! Jestem Mateusz. Mam 14 lat. Interesuję się żużlem i piłką nożną. Moimi ulubionymi zawodnikami są Bartosz Zmarzlik i Lionel Messi. Służę już od 4 lat. Jestem ministrantem, ponieważ lubię być blisko Boga.

 

 

 

 

Łukasz Zdanio
Łukasz Zdanio

Jestem Łukasz, mam 11 lat. Lubię grać w gry i jeździć na rowerze.

 

 

 

 

 

Karol Szymiczek
Karol Szymiczek

 

Mam na imię Karol, mam 10lat i chodzę do 4 klasy szkoły podstawowej nr. 33 w Niedobczycach. Bardzo lubię jeździć na rowerze i hulajnodze. Interesuje się geografią i lubię zwierzęta.

 

 

 

 

 

Nikolas Szatkowski
Nikolas Szatkowski

Cześć, jestem Nikolas.  Chodzę do klasy 6. Interesuję się piłką nożną.

 

 

 

 

Antoni Draczka
Antoni Draczka

Cześć, jestem Antek, mam 10 lat, chodzę do 4 klasy. Jestem ministrantem od 4 lat. Lubię bawić się klockami lego i grać w gry.

 

 

 

 

Tomasz Paździorek
Tomasz Paździorek

Cześć. Jestem Tomek chodzę do klasy 6. Interesuję się sportem i grami.

 

 

 

 

Mateusz Swierczyna
Mateusz Swierczyna

Cześć! Jestem Mateusz i mam 11 lat, chodzę do 6 klasy. Na co dzień oprócz nauki lubię grać na PS. Układam też klocki Lego, jeżdżę na rowerze i sporo czytam.

 

 

 

 

Wojciech Swierczyna
Wojciech Swierczyna

Cześć! Nazywam się Wojtek, mam 8 lat i chodzę do 2 klasy. Najbardziej lubię grać na komputerze i w piłkę, jeździć na hulajnodze, hoverboardzie i czytać komiksy.

 

 

 

 

Tomasz Kozaryna

Cześć, jestem Tomek. Mam 11 lat, chodzę do klasy sportowej o profilu Judo. Lubię jeździć na rowerze, hulajnodze i desce. Uwielbiam zajęcia z Judo, ale najbardziej lubię służyć przy ołtarzu.

 

 

 

Mateusz Kozaryna

Cześć, jestem Mateusz. Mam 8 lat, bardzo lubię piłkę nożną, gram w KS Rymer, lubię też grać w FIFE i jeździć na rowerze.