Zapraszamy do zakładki "Mecze Live", gdzie można obejrzeć relacje naszych komentatorów, wyniki i składy drużyn oraz wiele innych informacji. Możesz również dodać własny komentarz do rozgrywki.

Ilość podbić: 0
Podbij
Oglądaj mecze na żywo
Grupy
Grupa I
Grupa I
Dawid Herc

Jestem grupowym i animatorem. Służę od 9 lat, moimi ulubionymi przedmiotami są matematyka i informatyka. Moim szczególnym zainteresowaniem jest programowanie.

Paweł Mitko

Jestem dobrym kolegą. Lubię grać na komputerze i latać quatrocopterem. Moim hobby jest piłka nożna, kibicuję Realowi Madryt.

Dawid Wodniok

Jestem uczniem klasy VII Szkoły Podstawowej nr 21 w Niedobczycach. Mam 13 lat, jestem zawodnikiem klubu sportowego "Rymer Rybnik". Gram na pozycji lewego pomocnika. Lubię też grać w gry komputerowe. Mój ulubiony klub to Real Madryt a piłkarz C.Ronaldo. W byciu ministrantem podoba mi się to, że jestem blisko Boga, mogę służyć przy ołtarzu. Podobają mi sie też wycieczki i turnieje sportowe.

Błażej Czapkiewicz

Nazywam się Błażej Czapkiewicz. Interesuję się sportem. Mam bujną wyobraźnię i umiem bardzo dobrze grać w piłkę.

Kornel Berger
Paweł Madziar
Jakub Lupa

Jestem Jakub, mam 10 lat. Chodzę do 4 klasy. Mam dwóch braci Maksa i Dominika. Do bycia ministrantem namówił mnie ks. Paweł podczas kolędy. Interesuję się sportem, chodzę do szkółki piłkarskiej Rymer Niedobczyce. Gram na prawym ataku. Lubię też wyścigi samochodowe, pływanie i grę w warcaby. Lubię być blisko ołtarza podczas Eucharystii i innych nabożeństw. Poznaję nowych kolegów. W czasie zbiórek w soboty ciekawie spędzamy czas.

Zbigniew Zimoń

Cześć, nazywam się Zbigniew Zimoń. Ministrantem jestem ponad rok. Interesuję się statystykami piłki nożnej. Kibicuję Realowi Madryt a mój ulubiony piłkarz to Gareth Bale. Przy ołtarzu najbardziej lubię dzwonić na dzwonkach. 

Mateusz Koźlik

Cześć! Nazywam się Mateusz. Mam 11 lat i chodzę do V klasy. Służę już rok. Lubię grać w piłkę nożną i jeździć na rowerze.

Mateusz Piecowski

Szczęść Boże nazywam się Mateusz jestem uczniem klasy V .

Teraz mogę już napisać że już jestem prawdziwym ministrantem po roku próby. Ten mijający rok był wielką próbą ale i również wielką przygodą z Panem Bogiem. Uwielbiam służbę przy ołtarzu oraz zawsze ciekawe sobotnie zbiórki z naszymi animatorami.Pozdrawiam wszystkich.
Dawid Larysz

Cześć, nazywam się Dawid. Mam 12 lat i interesuję się piłką nożną. Lubię grać w FIFĘ na XboX One. Lubię wycieczki ministranckie. Najbardziej podobała mi się wycieczka na stadion Górnika Zabrze. Bycie ministrantem jest ciekawe, jestem nim już od 2014.

Wiktor Szymura

Cześć! Nazywam się Wiktor. Mam 9 lat. Lubię grać w piłkę nożną i jeździć na motorze cross. Moim idolem jest Neymar. Kibicuję FC Barcelonie.

Bartosz Świtoń
Mateusz Swierczyna
Michał Czapkiewicz
Mateusz Milek
Grupa II
Grupa II
An. kan. Ryszard Kałuziński

Nazywam się Rysiek, chodzę do 3 klasy liceum. Ćwiczę szermierkę, w wolnych chwilach spotykam się z przyjaciółmi oraz gram na komputerze. W byciu ministrantem lubię służbę Bogu i bliski kontakt z Nim.

An. kan. Jan Wycisk

Siemka, mam 15 lat i jestem wysoki. Lubię piłkę i żużel. Moje ulubione kluby to: Real Madryt, Arsenal, Górnik Zabrze. Jestem kandydatem na animatora.

Jarosław Rybak
Paweł Mierzyński
Karol Wycisk

Cześć, jestem Karol Wycisk. Codzę do V klasy i mam 11 lat. Lubię gry, głównie: "Overwath Minecraft", "Rocket League", "Skid Storm". Lubię służyć na Mszach fatimskich. Lubię też Msze ranne.

Gabriel Sikora
Maxim Konieczny

Jestem Maks, chodzę do 3 klasy i mam 8 lat. Lubię układać LEGO i kolorować. Również lubię grać w wszelkie gry planszowe i komputerowe.

Mateusz Sosna

Hej, nazywam się Mateusz, mam 11 lat, chodzę do 4 c. Jestem członkiem klubu FC Ronin. Interesuję się piłką nożną i żużlem. Moim ulubionym klubem jest FC Barcelona a ulubionym zawodnikiem Robert Lewandowski i Manuel Neuer. W służbie najbardziej podoba mi się to, że mogę być blisko Pana Boga.

Bartosz Machoczek

Cześć, jestem Bartek. Mam 13 lat. Służę już 2 lata i chodzę do klasy 7 B. Interesuję się grami komputerowymi. Lubię grać na XboXie One w FIFĘ 18. Interesuję się sportem. Moim ulubionym klubem jest Bayern Monachium. Z zawodników najbardziej lubię Roberta Lewandowskiego. Cieszę się, że mogę służyć przy ołtarzu w Niedobczycach i być blisko Pana Boga.

Jakub Popek
Dominik Machoczek

Jestem Dominik, mam 12 lat. Interesuję się piłką nożną. Moimi ulubionymi klubami są Real Madryt i Górnik Zabrze. W przyszłości chcę być komentatorem sportowym. Służę przy ołtarzu dwa lata, lubię służyć Panu Bogu.

Maciej Górka
Franciszek Spisak

Jestem Franek, lubię układać klocki LEGO, mam 7 lat. Chodzę do 2 klasy, lubię grać w piłkę. W ministranctwie podoba mi się dzwonienie i wycieczki.

Karol Spisak

Jestem Karol, mam 10 lat. Lubię piłkę nożną i koszykówkę. Bardzo lubię kolegów ministrantów i księdza Pawła, bo jest miły. Lubię służyć.

Michał Widera

Cześć, jestem Michał. Mam 10 lat i jestem w 4 klasie. Lubię grać na konsoli i układać klocki LEGO. W ministranctwie najbardziej lubię zbiórki.

Kamil Marszolik
Aleksander Brzoza
Grupa III
Grupa III
An. Szymon Durczok

Cześć, nazywam się Szymon. Urodziłem się w 2000 roku. Jestem animatorem i grupowym. Uwielbiam piłkę nożną jeździć na rowerze, grać w FIFE na konsoli. Interesują mnie też inne dyscypliny sportowe takie jak np.: skoki narciarskie, piłka ręczna czy badminton. Kibicuje najlepszemu klubowi wszechczasów... Realowi Madryt, a w lidze polskiej Górnikowi Zabrze. W ministranctwie podobają mi się spotkania w grupach, które mogę prowadzić oraz wile innych rzeczy.

An. kan. Dominik Łucki

Nazywam się Dominik Łucki, mam 16 lat. Uczęszczam do Zespołu Szkół Budowlanych w Rybniku w zawodzie Technik Geodeta. Ministrantem jestem od 9 roku życia. Zawodowo uprawiam kolarstwo górskie w klubie "Pressing Bike - System Ice - Went Team". Jestem również kandydatem na animatora.

Mikołaj Bodziony

Mam na imię Mikołaj, mam 8 lat. Interesuję się pływaniem. W kościele lubię chodzić z kielichem.

Kacper Kolorz

Szczęść Boże!

Jestem Kacper i mam 13 lat. Chodzę do 7 klasy. Jestem mądry, uczciwy, miły, pomocny i pobożny. Moje zainteresowania to: piłka nożna, żużel, gry komputerowe. Służenie daje dużo frajdy i można czuć się dumnym.

Jakub Pielorz

Cześć, jestem Kuba, mam 13 lat. Gram w piłkę nożną, mój ulubiony klub to Barcelona. Lubię jeździć na rowerze i grać na komputerze.

Błażej Uliarczyk
Marek Skowron

Siema! Jestem Marek i jestem ministrantem. Moje zainteresowania: piłka nożna, komputer, psp, rower. Podczas Mszy bardzo lubię dzwonić dzwonkami. Kibicuję FC Barcelonie i jestem spoko.

Robert Kmiecik - Seixas

Mam 8 lat i chodzę do 3 klasy. Interesuję się piłką nożną. Moim ulubionym piłkarzem jest Robert Lewandowski.

Antoni Draczka

Jestem Antek. Lubię LEGO i auta. Rzadko jestem ponury, często wesoły. Lubię pomagać mamie w domu. W byciu ministrantem podobają mi się: kolory sutanek, zapinanie komży i służenie przy ołtarzu.

Tomasz Paździorek

Siemka, nazywam się Tomek, mam 9 lat i chodzę do 3 a. Lubię grać w piłkę nożną, jeżdzić na rowerze oraz grać w gry komputerowe. Lubię układać klocki LEGO.

Paweł Majnusz

Nazywam się Paweł Majnusz, jestem w szóstej klasie. Jestem mądry i czasami grzeczny. Lubię grać w piłkę i golfa. Nasze zbiórki ministranckie są ciekawe.

Fabian Wojaczek
Kamil Wojaczek
Kacper Janik
Krzysztof Domeradzki
Szymon Juzek
Łukasz Czech

Hej, jestem Łukasz i chodzę do Szkoły Podstawowej. Uczęszczam na kung - fu i gram w nogę. W wolnym czasie lubię układać Lego Batman 3. W ministranctwie podoba mi się, że jestem blisko Pana Boga a także dobra zabawa i konkursy.

Grupa IV
Grupa IV
An. Kamil Konkol

Nazywam się Kamil i jestem animatorem. Prowadzę spotkania w grupach i opiekuję się młodszymi ministrantami. Mam 19 lat i chodzę do czwartej klasy technikum. Interesuję się piłką nożną, szczególnie ligą angielską (mój ulubiony klub to FC Liverpool). Lubię grać w piłkę i siatkówkę. Chętnie gram w FIFĘ na konsoli.

An. kan. Jakub Winsławski

Jestem ministrantem od 8 lat. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest matematyka i WOS. Interesuję się samochodami i wszelaką motoryzacją. Lubię: grać na pianinie i gitarze, grać w CS: GO oraz GTA 5. 

Jan Ignacek

Cześć, jestem Janek. Mam 14 lat i chodzę do III klasy gimnazjum do sióstr Urszulanek. Jestem OK. Lubię odpoczywać i jeść placki z nutellą. Czytam książki przygodowe i komiksy. Lubię też spotykać się z kolegami i grać w gry strategiczne. Interesuję się piłką nożną (moim ulubionym klubem jest BVB). Służę już prawie 5 lat i lubię to. Najbardziej lubię różne turnieje na zbiórkach i rekolekcje. Zachęcam wszystkich do dołączenia do nas!

Konrad Wolniak
Maciej Malinowski

Cześć, nazywam się Maciej. Mam 11 lat i chodzę do 5 klasy. Interesuję się przyrodą i lubię kanały przyrodnicze.

Paweł Juzek

Cześć, jestem Paweł Juzek! Mam 11 lat a ministrantem jestem 4 lata. Lubię grać w piłkę, chodzę do klubu sportowego Rymer Rybnik.

Piotr Juzek

Jestem Piotrek, chodzę do III klasy Szkoły Podstawowej. Lubię jeździć na rowerze, grać w Star Wars. W szkole moim ulubionym przedmiotem jest informatyka. Podczas służby lubię gongować.

Tytus Juzek

Cześć, jestem Tytus. Mam osiem lat i chodzę do trzeciej klasy. Lubię grać w piłkę nożną i gry na komputerze. Moim ulubionym klubem jest Real Madryt.

Szymon Bochenek

Jestem ministrantem i dżudoką i tym co układa LEGO. Mam 8 lat i chodzę do 3 A. Lubię grać w piłkę.

Przemysław Główka
Mateusz Grzybek

Hej! Jestem Mateusz Grzybek. Lubię grać w siatkówkę i w piłkę nożną. Mam 9 lat i służę w Niedobczycach od 2 lat.

Dawid Kowalski

Siema! Jestem Dawid, chodzę do Szkoły Podstawowej nr 21. Bardzo lubię grać na komputerze oraz w piłkę nożną. Jestem bardzo grzeczny i staram się dobrze służyć. W przyszłości chciałbym zostać naukowcem lub kucharzem. W służbie podoba mi się chodzenie z "Małymi Gościami" a na zbiórkach dokładnie słucham.

Konrad Skaba
Kacper Marek
Dawid Uryga

Nazywam się Dawid. Chodzę do 4 klasy .Interesuję się jazdą wyczynową na rowerze. Moim ulubionym przedmiotem jest matematyka. 

Tobiasz Wawok
Daniel Zdunek
Grupa V
Grupa V
An. kan. Tymoteusz Woźniak

Jestem Tymoteusz, mam 17 lat i chodzę do 2 klasy szkoły średniej. Ministrantem jestem już 9 lat. Gram w klubie Rymer Rybnik jako bramkarz. Interesuję się sportem i informatyką, oraz dobrze gram w siatkówkę. Jestem kandydatem na animatora.

Piotr Koczy

Urodziłem się w 2001 r. Lubię Niemcy i fizykę. Interesuję się w szczególności motoryzacją i elektroniką. Ciekawią mnie też przedmioty ścisłe. Kibicuję Bayernowi Monachium. W służbie ministranckiej podoba mi się bliskość Pana Boga i spotykanie miłych ludzi.

Kamil Ochojski

Jestem miły, koleżeński, uczę się średnio. Gram w klubie sportowym Rymer Rybnik, mam dużo kolegów i koleżanek. Podoba mi się, że jestem bliżej Boga jako ministrant i że gramy w różne turnieje. Są też fajne zabawy.

Grzegorz Łotecki

Siema, nazywam się Grzegorz Łotecki. Mam 11 lat. Gram w piłkę nożną w klubie Rymer Rybnik. Moimi ulubionymi klubami są: REAL MADRYT i GÓRNIK ZABRZE.

Michał Kozik

Mam na imię Michał. Jestem kibicem najlepszego na świecie klubu Real Madryt. Chodzę do 3 klasy gimnazjum. Interesuję sie piłką nożną i jestem kapitanem drużyny. W ministranctwie oprócz wielu innych rzeczy podobają mi się wycieczki i turnieje sportowe.

Antoni Skowron

Lubię oglądać sporty i bawić się. Najbardziej lubię grać w FIFĘ Realem Madryt. Jeżdżę często na rowerze. Moja siostra ma na imię Agata. W byciu ministrantem podoba mi się dzownienie na dzwonkach.

Bartosz Brachmański

Nazywam się Bartek. Interesuję się piłką nożną, lubię kluby FC Barcelona i Real Madryt. Gram w KS Rymer na prawej obronie. Moje ulubione filmy to ,,Hobbit'' i ,,Władca Pierścieni''.

Daniel Tarnowicz

Cześć, jestem Daniel, mam 8 lat. Chodzę do klasy 3 C i lubię pływać. Służę już prawie rok.

Dominik Tarnowicz

Cześć, jestem Dominik. Mam 10 lata i brata. Bardzo lubię sport a najbardziej tenis. W wolnym czasie gram na komputerze. Lubię układać klocki Lego technik. Na Mszach lubię dzwonić na dzwonkach.

Igor Kostka

Cześć, nazywam się Igor Kostka. Mam 11 lat. Gram w klubie RKP ROW Rybnik i kibicuję Realowi Madryt.

Patryk Zglejszewski
Miłosz Myśliwiec

Witam, nazywam się Miłosz Myśliwiec i mam 11 lat. Chodzę do klasy V a. Lubię grać na komputerze. Zostałem ministrantem, aby zbliżyć się do Boga.

Jakub Szymura
Robert Piaścik

Cześć, nazywam się Robert. Chodzę do 5 klasy. Lubię grać w piłkę i na konsoli.

Kamil Łukaszyk

Cześć, jestem Kamil Łukaszyk. Chodzę do klasy IV c. Lubię grać w piłkę nożną, w klubie jestem bramkarzem.

Paweł Mrowiec

Nazywam się Paweł i chodzę do 4 klasy. Lubię uprawiać różne sporty, grać w gry komputerowe i oglądać filmy. Mam 9 lat

Igor Węgierski