Grupy
Grupa I
Grupa I
An. Dawid Herc
An. Dawid Herc

Jestem grupowym i animatorem. Służę od 9 lat, moimi ulubionymi przedmiotami są matematyka i informatyka. Moim szczególnym zainteresowaniem jest programowanie.

Paweł Mitko
Paweł Mitko

Jestem dobrym kolegą. Lubię grać na komputerze i latać quatrocopterem. Moim hobby jest piłka nożna, kibicuję Realowi Madryt.

Dawid Wodniok
Dawid Wodniok

Jestem uczniem klasy VII Szkoły Podstawowej nr 21 w Niedobczycach. Mam 13 lat, jestem zawodnikiem klubu sportowego "Rymer Rybnik". Gram na pozycji lewego pomocnika. Lubię też grać w gry komputerowe. Mój ulubiony klub to Real Madryt a piłkarz C.Ronaldo. W byciu ministrantem podoba mi się to, że jestem blisko Boga, mogę służyć przy ołtarzu. Podobają mi sie też wycieczki i turnieje sportowe.

Błażej  Czapkiewicz
Błażej Czapkiewicz

Nazywam się Błażej Czapkiewicz. Interesuję się sportem. Mam bujną wyobraźnię i umiem bardzo dobrze grać w piłkę.

Kornel Berger
Kornel Berger
Jakub Lupa
Jakub Lupa

Jestem Jakub, mam 10 lat. Chodzę do 4 klasy. Mam dwóch braci Maksa i Dominika. Do bycia ministrantem namówił mnie ks. Paweł podczas kolędy. Interesuję się sportem, chodzę do szkółki piłkarskiej Rymer Niedobczyce. Gram na prawym ataku. Lubię też wyścigi samochodowe, pływanie i grę w warcaby. Lubię być blisko ołtarza podczas Eucharystii i innych nabożeństw. Poznaję nowych kolegów. W czasie zbiórek w soboty ciekawie spędzamy czas.

Zbigniew  Zimoń
Zbigniew Zimoń

Cześć, nazywam się Zbigniew Zimoń. Ministrantem jestem ponad rok. Interesuję się statystykami piłki nożnej. Kibicuję Realowi Madryt a mój ulubiony piłkarz to Gareth Bale. Przy ołtarzu najbardziej lubię dzwonić na dzwonkach. 

Mateusz Koźlik
Mateusz Koźlik

Cześć! Nazywam się Mateusz. Mam 11 lat i chodzę do V klasy. Służę już rok. Lubię grać w piłkę nożną i jeździć na rowerze.

Mateusz Piecowski
Mateusz Piecowski

Szczęść Boże nazywam się Mateusz jestem uczniem klasy V .

Teraz mogę już napisać że już jestem prawdziwym ministrantem po roku próby. Ten mijający rok był wielką próbą ale i również wielką przygodą z Panem Bogiem. Uwielbiam służbę przy ołtarzu oraz zawsze ciekawe sobotnie zbiórki z naszymi animatorami.Pozdrawiam wszystkich.
Dawid Larysz
Dawid Larysz

Cześć, nazywam się Dawid. Mam 12 lat i interesuję się piłką nożną. Lubię grać w FIFĘ na XboX One. Lubię wycieczki ministranckie. Najbardziej podobała mi się wycieczka na stadion Górnika Zabrze. Bycie ministrantem jest ciekawe, jestem nim już od 2014.

Wiktor Szymura
Wiktor Szymura

Cześć! Nazywam się Wiktor. Mam 9 lat. Lubię grać w piłkę nożną i jeździć na motorze cross. Moim idolem jest Neymar. Kibicuję FC Barcelonie.

Bartosz Świtoń
Bartosz Świtoń
Mateusz Swierczyna
Mateusz Swierczyna
Michał Czapkiewicz
Mateusz Milek
Jakub Gigla
Grupa II
Grupa II
An. kan. Ryszard Kałuziński
An. kan. Ryszard Kałuziński

Nazywam się Rysiek, chodzę do 3 klasy liceum. Ćwiczę szermierkę, w wolnych chwilach spotykam się z przyjaciółmi oraz gram na komputerze. W byciu ministrantem lubię służbę Bogu i bliski kontakt z Nim.

An. kan. Jan Wycisk
An. kan. Jan Wycisk

Siemka, mam 15 lat i jestem wysoki. Lubię piłkę i żużel. Moje ulubione kluby to: Real Madryt, Arsenal, Górnik Zabrze. Jestem kandydatem na animatora.

Karol Wycisk
Karol Wycisk

Cześć, jestem Karol Wycisk. Codzę do V klasy i mam 11 lat. Lubię gry, głównie: "Overwath Minecraft", "Rocket League", "Skid Storm". Lubię służyć na Mszach fatimskich. Lubię też Msze ranne.

Gabriel Sikora
Gabriel Sikora
Maxim Konieczny
Maxim Konieczny

Jestem Maks, chodzę do 3 klasy i mam 8 lat. Lubię układać LEGO i kolorować. Również lubię grać w wszelkie gry planszowe i komputerowe.

Mateusz Sosna
Mateusz Sosna

Hej, nazywam się Mateusz, mam 11 lat, chodzę do 4 c. Jestem członkiem klubu FC Ronin. Interesuję się piłką nożną i żużlem. Moim ulubionym klubem jest FC Barcelona a ulubionym zawodnikiem Robert Lewandowski i Manuel Neuer. W służbie najbardziej podoba mi się to, że mogę być blisko Pana Boga.

Bartosz Machoczek
Bartosz Machoczek

Cześć, jestem Bartek. Mam 13 lat. Służę już 2 lata i chodzę do klasy 7 B. Interesuję się grami komputerowymi. Lubię grać na XboXie One w FIFĘ 18. Interesuję się sportem. Moim ulubionym klubem jest Bayern Monachium. Z zawodników najbardziej lubię Roberta Lewandowskiego. Cieszę się, że mogę służyć przy ołtarzu w Niedobczycach i być blisko Pana Boga.

Jakub Popek
Jakub Popek
Dominik Machoczek
Dominik Machoczek

Jestem Dominik, mam 12 lat. Interesuję się piłką nożną. Moimi ulubionymi klubami są Real Madryt i Górnik Zabrze. W przyszłości chcę być komentatorem sportowym. Służę przy ołtarzu dwa lata, lubię służyć Panu Bogu.

Franciszek Spisak
Franciszek Spisak

Jestem Franek, lubię układać klocki LEGO, mam 7 lat. Chodzę do 2 klasy, lubię grać w piłkę. W ministranctwie podoba mi się dzwonienie i wycieczki.

Karol Spisak
Karol Spisak

Jestem Karol, mam 10 lat. Lubię piłkę nożną i koszykówkę. Bardzo lubię kolegów ministrantów i księdza Pawła, bo jest miły. Lubię służyć.

Michał Widera
Michał Widera

Cześć, jestem Michał. Mam 10 lat i jestem w 4 klasie. Lubię grać na konsoli i układać klocki LEGO. W ministranctwie najbardziej lubię zbiórki.

Kamil Marszolik
Kamil Marszolik
Karol Giemza
Szymon Rogoza
Grupa III
Grupa III
An. Szymon Durczok
An. Szymon Durczok

Cześć, nazywam się Szymon. Urodziłem się w 2000 roku. Jestem animatorem i grupowym. Uwielbiam piłkę nożną jeździć na rowerze, grać w FIFE na konsoli. Interesują mnie też inne dyscypliny sportowe takie jak np.: skoki narciarskie, piłka ręczna czy badminton. Kibicuje najlepszemu klubowi wszechczasów... Realowi Madryt, a w lidze polskiej Górnikowi Zabrze. W ministranctwie podobają mi się spotkania w grupach, które mogę prowadzić oraz wile innych rzeczy.

An. kan. Dominik Łucki
An. kan. Dominik Łucki

Nazywam się Dominik Łucki, mam 16 lat. Uczęszczam do Zespołu Szkół Budowlanych w Rybniku w zawodzie Technik Geodeta. Ministrantem jestem od 9 roku życia. Zawodowo uprawiam kolarstwo górskie w klubie "Pressing Bike - System Ice - Went Team". Jestem również kandydatem na animatora.

Mikołaj Bodziony
Mikołaj Bodziony

Mam na imię Mikołaj, mam 8 lat. Interesuję się pływaniem. W kościele lubię chodzić z kielichem.

Kacper Kolorz
Kacper Kolorz

Szczęść Boże!

Jestem Kacper i mam 13 lat. Chodzę do 7 klasy. Jestem mądry, uczciwy, miły, pomocny i pobożny. Moje zainteresowania to: piłka nożna, żużel, gry komputerowe. Służenie daje dużo frajdy i można czuć się dumnym.

Jakub Pielorz
Jakub Pielorz

Cześć, jestem Kuba, mam 13 lat. Gram w piłkę nożną, mój ulubiony klub to Barcelona. Lubię jeździć na rowerze i grać na komputerze.

Błażej Uliarczyk
Błażej Uliarczyk
Marek Skowron
Marek Skowron

Siema! Jestem Marek i jestem ministrantem. Moje zainteresowania: piłka nożna, komputer, psp, rower. Podczas Mszy bardzo lubię dzwonić dzwonkami. Kibicuję FC Barcelonie i jestem spoko.

Robert Kmiecik - Seixas
Robert Kmiecik - Seixas

Mam 8 lat i chodzę do 3 klasy. Interesuję się piłką nożną. Moim ulubionym piłkarzem jest Robert Lewandowski.

Antoni Draczka
Antoni Draczka

Jestem Antek. Lubię LEGO i auta. Rzadko jestem ponury, często wesoły. Lubię pomagać mamie w domu. W byciu ministrantem podobają mi się: kolory sutanek, zapinanie komży i służenie przy ołtarzu.

Tomasz Paździorek
Tomasz Paździorek

Siemka, nazywam się Tomek, mam 9 lat i chodzę do 3 a. Lubię grać w piłkę nożną, jeżdzić na rowerze oraz grać w gry komputerowe. Lubię układać klocki LEGO.

Paweł Majnusz
Paweł Majnusz

Nazywam się Paweł Majnusz, jestem w szóstej klasie. Jestem mądry i czasami grzeczny. Lubię grać w piłkę i golfa. Nasze zbiórki ministranckie są ciekawe.

Szymon Juzek
Szymon Juzek
Łukasz Czech
Łukasz Czech

Hej, jestem Łukasz i chodzę do Szkoły Podstawowej. Uczęszczam na kung - fu i gram w nogę. W wolnym czasie lubię układać Lego Batman 3. W ministranctwie podoba mi się, że jestem blisko Pana Boga a także dobra zabawa i konkursy.

Szymon Bodziony
Filip Sówka
Grupa IV
Grupa IV
An. Kamil Konkol
An. Kamil Konkol

Nazywam się Kamil i jestem animatorem. Prowadzę spotkania w grupach i opiekuję się młodszymi ministrantami. Mam 19 lat i chodzę do czwartej klasy technikum. Interesuję się piłką nożną, szczególnie ligą angielską (mój ulubiony klub to FC Liverpool). Lubię grać w piłkę i siatkówkę. Chętnie gram w FIFĘ na konsoli.

An. Jakub Winsławski
An. Jakub Winsławski

Jestem ministrantem od 8 lat. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest matematyka i WOS. Interesuję się samochodami i wszelaką motoryzacją. Lubię: grać na pianinie i gitarze, grać w CS: GO oraz GTA 5. 

Jan Ignacek
Jan Ignacek

Cześć, jestem Janek. Mam 14 lat i chodzę do III klasy gimnazjum do sióstr Urszulanek. Jestem OK. Lubię odpoczywać i jeść placki z nutellą. Czytam książki przygodowe i komiksy. Lubię też spotykać się z kolegami i grać w gry strategiczne. Interesuję się piłką nożną (moim ulubionym klubem jest BVB). Służę już prawie 5 lat i lubię to. Najbardziej lubię różne turnieje na zbiórkach i rekolekcje. Zachęcam wszystkich do dołączenia do nas!

Konrad Wolniak
Konrad Wolniak
Maciej Malinowski
Maciej Malinowski

Cześć, nazywam się Maciej. Mam 11 lat i chodzę do 5 klasy. Interesuję się przyrodą i lubię kanały przyrodnicze.

Paweł Juzek
Paweł Juzek

Cześć, jestem Paweł Juzek! Mam 11 lat a ministrantem jestem 4 lata. Lubię grać w piłkę, chodzę do klubu sportowego Rymer Rybnik.

Piotr Juzek
Piotr Juzek

Jestem Piotrek, chodzę do III klasy Szkoły Podstawowej. Lubię jeździć na rowerze, grać w Star Wars. W szkole moim ulubionym przedmiotem jest informatyka. Podczas służby lubię gongować.

Tytus Juzek
Tytus Juzek

Cześć, jestem Tytus. Mam osiem lat i chodzę do trzeciej klasy. Lubię grać w piłkę nożną i gry na komputerze. Moim ulubionym klubem jest Real Madryt.

Szymon Bochenek
Szymon Bochenek

Jestem ministrantem i dżudoką i tym co układa LEGO. Mam 8 lat i chodzę do 3 A. Lubię grać w piłkę.

Przemysław Główka
Przemysław Główka
Mateusz Grzybek
Mateusz Grzybek

Hej! Jestem Mateusz Grzybek. Lubię grać w siatkówkę i w piłkę nożną. Mam 9 lat i służę w Niedobczycach od 2 lat.

Dawid Kowalski
Dawid Kowalski

Siema! Jestem Dawid, chodzę do Szkoły Podstawowej nr 21. Bardzo lubię grać na komputerze oraz w piłkę nożną. Jestem bardzo grzeczny i staram się dobrze służyć. W przyszłości chciałbym zostać naukowcem lub kucharzem. W służbie podoba mi się chodzenie z "Małymi Gościami" a na zbiórkach dokładnie słucham.

Konrad Skaba
Konrad Skaba
Kacper Marek
Kacper Marek
Daniel Zdunek
Daniel Zdunek
Ignacy Juzek
Maciej Rojek
Grupa V
Grupa V
An. Tymoteusz Woźniak
An. Tymoteusz Woźniak

Jestem Tymoteusz, mam 17 lat i chodzę do 2 klasy szkoły średniej. Ministrantem jestem już 9 lat. Gram w klubie Rymer Rybnik jako bramkarz. Interesuję się sportem i informatyką, oraz dobrze gram w siatkówkę. Jestem kandydatem na animatora.

Piotr Koczy
Piotr Koczy

Urodziłem się w 2001 r. Lubię Niemcy i fizykę. Interesuję się w szczególności motoryzacją i elektroniką. Ciekawią mnie też przedmioty ścisłe. Kibicuję Bayernowi Monachium. W służbie ministranckiej podoba mi się bliskość Pana Boga i spotykanie miłych ludzi.

Kamil Ochojski
Kamil Ochojski

Jestem miły, koleżeński, uczę się średnio. Gram w klubie sportowym Rymer Rybnik, mam dużo kolegów i koleżanek. Podoba mi się, że jestem bliżej Boga jako ministrant i że gramy w różne turnieje. Są też fajne zabawy.

Grzegorz Łotecki
Grzegorz Łotecki

Siema, nazywam się Grzegorz Łotecki. Mam 11 lat. Gram w piłkę nożną w klubie Rymer Rybnik. Moimi ulubionymi klubami są: REAL MADRYT i GÓRNIK ZABRZE.

Antoni Skowron
Antoni Skowron

Lubię oglądać sporty i bawić się. Najbardziej lubię grać w FIFĘ Realem Madryt. Jeżdżę często na rowerze. Moja siostra ma na imię Agata. W byciu ministrantem podoba mi się dzownienie na dzwonkach.

Bartosz Brachmański
Bartosz Brachmański

Nazywam się Bartek. Interesuję się piłką nożną, lubię kluby FC Barcelona i Real Madryt. Gram w KS Rymer na prawej obronie. Moje ulubione filmy to ,,Hobbit'' i ,,Władca Pierścieni''.

Daniel Tarnowicz
Daniel Tarnowicz

Cześć, jestem Daniel, mam 8 lat. Chodzę do klasy 3 C i lubię pływać. Służę już prawie rok.

Dominik Tarnowicz
Dominik Tarnowicz

Cześć, jestem Dominik. Mam 10 lat i brata. Bardzo lubię sport a najbardziej tenis. W wolnym czasie gram na komputerze. Lubię układać klocki Lego technik. Na Mszach lubię dzwonić na dzwonkach.

Igor Kostka
Igor Kostka

Cześć, nazywam się Igor Kostka. Mam 11 lat. Gram w klubie RKP ROW Rybnik i kibicuję Realowi Madryt.

Patryk Zglejszewski
Patryk Zglejszewski
Miłosz Myśliwiec
Miłosz Myśliwiec

Witam, nazywam się Miłosz Myśliwiec i mam 11 lat. Chodzę do klasy V a. Lubię grać na komputerze. Zostałem ministrantem, aby zbliżyć się do Boga.

Jakub Szymura
Jakub Szymura
Robert Piaścik
Robert Piaścik

Cześć, nazywam się Robert. Chodzę do 5 klasy. Lubię grać w piłkę i na konsoli.

Paweł Mrowiec

Nazywam się Paweł i chodzę do 4 klasy. Lubię uprawiać różne sporty, grać w gry komputerowe i oglądać filmy. Mam 9 lat

Igor Węgierski