Rojber Dream!
13:04 , 18-01-2021

Każdy z nas ma jakieś marzenia - jedne z nich są wielkie i długoterminowe, niektóre sięgają dalekiej przyszłości, inne dotyczą naszej codzienności. Są również marzenia, które zrealizować stosunkowo łatwo, ale może odkłada się je na później. Zapraszam do udziału w konkursie pt. "Rojber dream". Zwcięska osoba będzie mogła zrealizować jakieś swoje małe marzenie. Nie będzie to wielka rzecz, ale być może coś, co naprawdę kogoś ucieszy. Może to być np. wycieczka w ciekawe miejsce, ulubiona gra, wymarzona koszulka piłkarska, nowa piłka czy zestaw lego. Osoba, która zwycięży w naszym konkursie otrzyma voucher do realizacji swojego małego marzenia (może to być np. bon do Empika, Media Markt, Decathlon, kina) - sposób, w jaki zostanie przekazana nagroda zostanie ustalony z rodzicami osoby, która zwycięży. Łączna wartość vouchera, nagrody: 250 zł. 

1. W konkursie mogą wziąć udział ministranci wspomagani przez rodziców i rodzeństwo. 
2. Na naszej stronie internetowej będą pojawiały się zadania do wykonania, których rezultat trzeba będzie przesłać do księdza. 
3. Zadania będą dotyczyły różnych dziedzin i będą zróżnicowane (np. kahoot, quiz, rysunek, wiersz, odpowiedzi na pytania, itp.)
4. Pytania nie będą niespodziewanie znikały ze strony (jak w Jadymy Durch) - będzie wystarczająco czasu, na to by zobaczyć na czym polega zadanie. 
5. Niektóre z rezultatów przesyłanych zadań mogą zostać opublikowane (np. jakiś ciekawy wierszyk).
6. W każdej turze konkursu będzie można uzyskać określoną ilość punktów - na koniec zadecyduje ostateczna ilość wszystkich zdobytych punktów. 
7. Konkurs jest pewnego rodzaju zbiórką online (zamiast zwyczajnych zbiórek) - tym bardziej zachęcam wszystkich do udziału. 
8. Konkurs rozpocznie się wraz z publikacją pierwszego zadania. Potrwa do wyczerpania zadań. 

POWODZENIA I ZAPRASZAM DO ZABAWY!