Wyjazd na Mistrzostwa Polski
15:16 , 11-04-2019

W dniach 1-2 maja w Sochaczewie i Skierniewicach odbędą się Mistrzostwa Polski Ministrantów w piłce nożnej. Nasza drużyna reprezentująca Archidiecezję Katowicką w najmłodszej kategorii wiekowej rozegra swoje mecze w Sochaczewie. 

Na miejsce udamy się prywatnymi samochodami opiekunów we wtorek 30 kwietnia. Powrót w czwartek 2 maja. Będziemy zakwaterowani w hotelu "Leśne Zacisze" w Teresinie. Koniecznie należy zabrać ze sobą: kompletny strój piłkarski (łącznie z getrami), buty do gry na hali - z jasną podeszwą (wymóg organizatorów),  przybory osobiste, legitymację szkolną, dowód osobisty (jeśli ktoś posiada), kartę NFZ, zgodę Rodziców na wyjazd, zgodę RODO. 
 

Zgody można odebrać u księdza - wymagane podpisy obojga Rodziców/ Prawnych Opiekunów. Koszt uczestnictwa, ubezpieczenia, wyżywienia i zakwaterowania jednego zawodnika wynosi 250 zł. Chcemy prosić Rodziców naszych zawoników o pomoc w pokryciu kosztów udziału w turnieju. Jeśli to możliwe, prosimy o wpłatę 100 zł. Reszta (150 zł) zostanie pokryta z kasy ministranckiej. W razie braku możliwości wpłaty - proszę o informację.