Rojber Manager - wyniki konkursu!
21:31 , 31-07-2020

Po wielu tygodniach rywalizacji zakończył się nasz konkurs typowania meczów piłkarskich!

Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę. Gratulujemy zwycięzcy - Karolowi Wyciskowi (KS Pewniaczek) oraz zdobywcom drugiego (Grzegorz Łotecki) i trzeciego miejsca (Tomasz Kozaryna). 

Dziękujemy Szymonowi Durczokowi za pomoc w przeprowadzeniu konkursu i włożoną pracę. 

 

WYNIKI: 

NAZWA DRUŻYNY

Liczba zdobytych punktów

Zdobyte miejsce

KS Pewniaczek (Karol Wycisk)

960

1

FC Wroncka (Grzegorz Łotecki)

959

2

FC Mati (Mateusz Kozaryna)

952

3

FC Juzki (Ignacy Juzek)

949

4

Pfarrgemeindefußballverein Niedobschütz (ks. Paweł)

947

5

KS Chłopaki Do Wzięcia (B., D. Machoczek)

946

6

FC Bunio (Mateusz Milek)

945

7

Rymer Orliki (Antek Skowron)

945

7

Los Pollos (Szymon Durczok)

942

8

CHS Rzezimieszki (Sati Mati)

939

9

Stanik Team (Stanisław Wycisk)

939

9

Juventus Rybnik (Szymon Rogoza)

935

10

Naprzód Betlejem (Miłosz Pawliczek)

933

11

Real Simi Team (Szymon Bochenek)

930

12

Szalke Piece (Mateusz Piecowski)

926

13

FC Bloki Familoki (Kamil Ochojski)

922

14

FC Pablitkos (Paweł Bochenek)

922

14

FC KubaBarca (Kuba Lupa)

910

15

 

Końcowe składy drużyn:

 

Real Simi Team (Szymon Bochenek)             

 

 

Rymer Orliki (Antek Skowron)   

             

 

Stanik Team (p. Stanisław Wycisk)   

 

 

KS Chłopaki Do Wzięcia (B., D. Machoczek)   

 

 

KS Pewniaczek (Karol Wycisk)        

 

 

FC Juzki (Ignacy Juzek)      

 

 

Pfarrgemeindefuẞballverein Niedobschütz (ks. Paweł) 

 

 

CHS Rzezimieszki (Mateusz Saternus)   

 

 

Los Pollos (Szymon Durczok)         

 

 

Naprzód Betlejem (Miłosz Pawliczek)  

 

 

FC Bunio (Mateusz Milek) 

 

 

FC Bloki Familoki (Kamil Ochojski) 

 

 

FC Mati (Mateusz Kozaryna)     

 

 

 

FC KubaBarca (Kuba Lupa)   

 

 

FC Pablitkos (Paweł Bochenek)  

 

 

Juventus Rybnik (Szymon Rogoza) 

 

 

Szalke Piece (Mateusz Piecowski)     

 

FC Wroncka (Grzegorz Łotecki)