Plan odwiedzin duszpasterskich
21:11 , 08-12-2018

Poniżej plan kolędy ministrantów.

Na kolędę przychodzimy pół godziny wcześniej - spotykamy się na probostwie, godzina rozpoczęcia kolędy na planie oznacza już wizytę w pierwszym domu. Na kolędę udajemy się w strojach liturgicznych koloru czerwonego (starsi w czarnych sutankach). 

 

DATA

GODZ.

TRASA

Ministrant

Ministrant

01.12.2018

sobota

14.00

Górnośląska 34-2

Winsławski

Paździorek

Górnośląska 27-1

Skowron M.

Szczyrba

02.12.2018

niedziela

14.00

Górnośląska 91-31

Herc

Wodniok M.

Górnośląska 80F-46

Łucki

Brachmański

Górnośląska 108-86

Kałuziński

Widera

03.12.2018

poniedziałek

16.00

Górnośląska 93

Ignacek

Tarnowicz Da.

Górnośląska 95

Wodniok D.

Paździorek

05.12.2018

środa

16.00

Paderewskiego 17

Wycisk K.

Czapkiewicz B.

Paderewskiego 19

Zimoń Ł.

Milek

06.12.2018

czwartek

16.00

Paderewskiego 24-2 (parzyste)

Ignacek

Rogoza

Paderewskiego 15-1 (nieparzyste)

Juzek Sz.

Mrowiec

08.12.2018

sobota

11.00

Janasa (od 84), Zakole, Janasa (do 2)

Durczok Sz.

Milek

Janasa 85-3

Łotecki

Grzybek

09.12.2018

niedziela

14.00

Janasa 108-86, Chodkiewicza (od początku)

Machoczek B.

Machoczek D.

Strzelców Podh. (od Wołodyjowskiego), Odrodzenia, Skrzetuskiego

Pielorz

Zimoń Z.

Złota

Juzek Pa.

Marszolik

10.12.2018

poniedziałek

16.00

Rymera 40

Zdunek

Mrowiec

Rymera 42

Pielorz

Łotecki G.

11.12.2018

wtorek

16.00

Barbary 3 C-A, 2, 1

Woźniak

Malinowski

Barbary 9 C-A, 7 C-A, 5 C-A

Skowron M.

Bodziony Sz.

12.12.2018

środa

16.00

Barbary 13

Rybak

Kostka Pa.

Barbary 13A

Ignacek J.

Bodziony M.

13.12.2018

czwartek

16.00

Barbary 14, 10 C-A

Larysz

Marek K.

Barbary 18, 16

Rybak

Sosna

14.12.2018

piątek

16.00

Barbary 19 C-A

Wycisk J.

Juzek I.

Barbary 20 E-A

Winsławski

Czapkiewicz M.

15.12.2018

sobota

11.00

Orkana

Herc

Węgierski

Lotników 2-26, Weroniki 13-1

Woźniak

Piecowski

16.12.2018

niedziela

14.00

Barbary 8 B-A, 4

Ochojski

Uliarczyk O.

Barbary 12 C-A, 6

Wycisk J.

Draczka

17.12.2018

poniedziałek

16.00

Barbary 17 C-A, 15 C-A, 11 C-A

Łucki

Kowalski

Obrońców Pokoju 27 B-A, 26 C-A, 25 C-A

Skowron M.

Popek

18.12.2018

wtorek

16.00

Obrońców Pokoju 16, 14, 12, 10, 8, 6

Durczok Sz.

Juzek Sz.

Obrońców Pokoju 15, 13, 11, 9, 3

Larysz

Wycisk K.

19.12.2018

środa

16.00

Modrzewiowa 1-29

Ochojski

Czech

Modrzewiowa 56-30

Skowron M.

Czapkiewicz B.

20.12.2018

czwartek

16.00

Adamskiego

Wycisk J.

Główka

Ziemowita

Łucki

Skowron A.

21.12.2018

piątek

16.00

Cienista

Wycisk J.

Rojek Mac.

Bończyka

Durczok Sz.

Marszolik

 

DATA

GODZ.

TRASA

Ministrant

Ministrant

27.12.2018

czwartek

12.00

Rymera (domy prywatne), Akacjowa

Ochojski

Bodziony M.

28.12.2018

piątek

12.00

Raciborska 193, Gruntowa (od d. salonu Citroena)

Łucki

Grzybek

Gruntowa 29-1

Durczok Sz.

Lupa

Gruntowa 59-30

Ignacek

Kostka I.

29.12.2018

sobota

11.00

Niedobczycka 196B-160

Woźniak

Koźlik

Niedobczycka 155D-115, 110, 130 (bloki)

Kałuziński

Popek

Niedobczycka 191-157

Herc

Kmiecik - Seixas

30.12.2018

niedziela

14.00

Zagłoby (parzyste od końca (oprócz 72)

Winsławski

Bochenek

Zagłoby (72 i nieparzyste od końca)

Durczok Sz.

Spisak K.

Torowa (od końca) Zamenhofa (od początku)

Herc

Szymura

02.01.2019

środa

16.00

Gen. Andersa 7A

Kałuziński

Świtoń

Gen. Andersa 17, 15, 13, 7, 5, 1

Pielorz

Węgierski

03.01.2019

czwartek

16.00

Gruntowa 44 O-A

Ignacek

Spisak F.

Gruntowa 44 Z-P

Wycisk J.

Zglejszewski

04.01.2019

piątek

16.00

Wodzisławska 241-200, Zamiejska,

Wodzisławska  205-211

Woźniak

Brachmański

05.01.2019

sobota

11.00

Skalna (od końca), Żółkiewskiego (od początku)

Machoczek D.

Machoczek B.

Garbocze 28B, 26D-26A, 22C-22A, 18D-2

Durczok Sz.

Piecowski

Raciborska 205D-203, Garbocze 52-30, 26, 24, 22, 20

Winsławski

Durczok O.

07.01.2019

poniedziałek

16.00

Hetmańska 1 D-A

Łucki

Brachmański

Hetmańska  3 C-A

Larysz

Szymura

08.01.2019

wtorek

16.00

Hetmańska 5 E-A

Kałuziński

Juzek Pi.

Hetmańska 7 E-A

Rybak

Sikora

09.01.2019

środa

16.00

Hetmańska 32-4

Pielorz

Marszolik

Hetmańska 67-9

Łotecki

Marek K.

11.01.2019

piątek

16.00

Hetmańska 19 C-A

Durczok Sz.

Gigla J.

Hetmańska 23 C-A

Wodniok D.

Majnusz

12.01.2019

sobota

11.00

Wołodyjowskiego (parzyste)

Czech

Widera

Wołodyjowskiego (nieparzyste)

Winsławski

Zglejszewski

Hetmańska 94-52A

Herc

Kmiecik - Seixas

13.01.2019

niedziela

14.00

Jabłoniowa 16-2

Wycisk J.

Giemza

Jabłoniowa 54A-18

Winsławski

Lupa

Jabłoniowa 49F-5

Kałuziński

Sosna

14.01.2019

poniedziałek

16.00

Kadłubka 35

Ignacek

Sówka

Kadłubka 37

Wodniok D.

Draczka

15.01.2019

wtorek

16.00

Kadłubka 6 C-A

Winsławski

Swierczyna M.

Kadłubka 31-1

Wodniok D.

Malinowski

16.01.2019

środa

16.00

Puszkina, Konarskiego

Skowron M.

Spisak F.

Krzywoustego, Kazimierza Wielkiego

Durczok Sz.

Spisak K.

 

DATA

GODZ.

TRASA

Ministrant

Ministrant

17.01.2019

czwartek

16.00

Zana

Wycisk J.

Skaba

Lotników 3 C-A

Machoczek B.

Koźlik

18.01.2019

piątek

16.00

Warneńczyka (parzyste)

Łucki

Bochenek

Warneńczyka (nieparzyste)

Juzek Sz.

Myśliwiec

19.01.2019

sobota

11.00

Orzechowa 26-2

Majnusz

Berger

Orzechowa 58-27

Woźniak

Kostka I.

20.01.2019

niedziela

14.00

Leszczyńskiego 20A-2

Zimoń Ł.

Juzek Pa.

Leszczyńskiego 51A-21

Wodniok D.

Wodniok M.

21.01.2019

poniedziałek

16.00

Wrzosowa 1-21

Konkol

Berger

Wrzosowa 45B-23

Skowron M.

Lupa

22.01.2019

wtorek

16.00

Słowiańska (parzyste)

Koczy

Tarnowicz Do.

Słowiańska (nieparzyste)

Winsławski

Durczok O.

23.01.2019

środa

16.00

Olszycka (parzyste)

Durczok Sz.

Zimoń Z.

Olszycka (nieparzyste)

Wycisk J.

Myśliwiec

24.01.2019

czwartek

16.00

Bolesława Śmiałego (od początku)

Durczok Sz.

Konieczny

Bolesława Śmiałego (od końca)

Zimoń Ł.

Giemza

26.01.2019

sobota

11.00

Kolęda dodatkowa

Machoczek D.

Skaba

Kolęda dodatkowa

Juzek Sz.

Czech